Josef Frank sideboard firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

13 000 SEK

12 000 SEK

JOSEF FRANK, biblioteksbord/ sideboard, Svenskt Tenn, modellnummer 648, fanerat i körsbär, en hylla, brännmärkning, höjd ca 72, 200x48 cm

Brukslitage

781085

2020-06-09