Klubbat för:
13 000 SEK
12 000 SEK
JOSEF FRANK, biblioteksbord/ sideboard, Svenskt Tenn, modellnummer 648, fanerat i körsbär, en hylla, brännmärkning, höjd ca 72, 200x48 cm
Brukslitage
781085
2020-06-09