Bänk gustaviansk stil

Bänk gustaviansk stil
Bänk gustaviansk stil
Bänk gustaviansk stil
Bänk gustaviansk stil
Bänk gustaviansk stil
Bänk gustaviansk stil
Bänk gustaviansk stil
Bänk gustaviansk stil

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄNK, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, skuren dekor av bandfläta och fleuroner, stoppad med rutig klädsel, 39, 137x42 cm

Brukslitage

781087

2020-06-09