Daumier

Daumier
Daumier
Daumier
Daumier

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

HONORÉ DAUMIER "Les beaux jours de la vie,un triomphe d´avocat", upplaga 500, numrerad, bär signatur, litografi, bladmått ca 37x29 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

Fuktfläckar, oramad

781091

2020-06-14