Daumier
Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
HONORÉ DAUMIER "Les beaux jours de la vie,un triomphe d´avocat", upplaga 500, numrerad, bär signatur, litografi, bladmått ca 37x29 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
Fuktfläckar, oramad
781091
2020-06-14