Per Sundberg oljemålning

Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER SUNDBERG (1887-1968): skogslandskap, signerad P Sundberg, olja på duk, 31x36 cm

781098

2020-06-09