Erik Höglund

Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK HÖGLUND (1932-1998): (2) Figurkompositioner, signerade och daterade EH-91, färglitografier, bladmått ca 31x23 cm vardera

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

Oramade

781099

2020-06-14