Mikael Kihlman torrnål

Mikael Kihlman torrnål
Mikael Kihlman torrnål
Mikael Kihlman torrnål
Mikael Kihlman torrnål
Mikael Kihlman torrnål
Mikael Kihlman torrnål
Mikael Kihlman torrnål
Mikael Kihlman torrnål

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKAEL KIHLMAN, (född 1953): (8) Figurer i stadslandskap, signerade, torrnål, varierande mått

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

Oramade, ytmärke, 1 osignerad

781116

2020-06-14