Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", 1 par, fåtöljer, klädsel av cognacsfärgat läder, stämplade Bruno Mathsson Dux, sitthöjd ca 34-40 cm
Skador: utbytta armlän, spricka i träet i ett hörn, skinn med brukspatina
781118
2020-06-09