Fåtöljer Pernilla 69 1 par

Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par
Fåtöljer Pernilla 69 1 par

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", 1 par, fåtöljer, klädsel av cognacsfärgat läder, stämplade Bruno Mathsson Dux, sitthöjd ca 34-40 cm

Skador: utbytta armlän, spricka i träet i ett hörn, skinn med brukspatina

781118

2020-06-09