Sidebord

Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord
Sidebord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, skåpdel med två luckor i mitten 5 lådor, teak och ek, nyckel finns, höjd ca 99 samt 160x57 cm

Några fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

781127

2020-06-09