1136 - Dockhus

1136 - Dockhus
1136 - Dockhus
1136 - Dockhus
1136 - Dockhus
1136 - Dockhus
1136 - Dockhus
1136 - Dockhus
1136 - Dockhus

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

DOCKHUS, "Diversehandel", bemålat trä, 1900-talets första hälft, höjd ca 48, 28 x 21 cm, medföljer ca 20 dockhus- och leksaksföremål i varierande skala

Bruksslitage, någon skada kan förekomma

781141

2020-08-22