1138 - Vägglampa

1138 - Vägglampa
1138 - Vägglampa
1138 - Vägglampa
1138 - Vägglampa
1138 - Vägglampa
1138 - Vägglampa

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPA, i form av ängel / putti, gjutgods, lampskärm i glas, 1900-talets första hälft, höjd ca 22 cm

Bruksspår, nagg, SAV garanterar ej funktionen

781159

2020-08-22