1140 - Broderat täcke 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TÄCKE, siden med rika broderier av blomster, stoppad med vadd, 1800-tal, ca 200 x 160 cm

Slitage, vissa skador

781163

2020-08-22