1141 - Rakspegel,1800-tal

1141 - Rakspegel,1800-tal
1141 - Rakspegel,1800-tal
1141 - Rakspegel,1800-tal
1141 - Rakspegel,1800-tal

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAKSPEGEL, nyrokoko, mahogny, träskuren och svarvad, ljushållare av mässing, sent 1800-tal, höjd ca 162 cm

Bruksslitage

781165

2020-08-22