1141 - Rakspegel,1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RAKSPEGEL, nyrokoko, mahogny, träskuren och svarvad, ljushållare av mässing, sent 1800-tal, höjd ca 162 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
781165
Päivämäärä:
2020-08-22