1142 - Vilfåtölj 1800-/1900-tal

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VILFÅTÖLJ med FOTPALL, stomme i järnsmide, lösa, textilklädda plymåer, ställbar, hjultrissor i mässing,1800-/1900-tal, höjd ca 105, längd ca 150 cm, medföljer 4 kuddar i trädgårdstextil

Bruksslitage, nutida textilklädsel, smärre fläckar

781169

2020-08-22