1142 - Vilfåtölj 1800-/1900-tal
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VILFÅTÖLJ med FOTPALL, stomme i järnsmide, lösa, textilklädda plymåer, ställbar, hjultrissor i mässing,1800-/1900-tal, höjd ca 105, längd ca 150 cm, medföljer 4 kuddar i trädgårdstextil
Bruksslitage, nutida textilklädsel, smärre fläckar
781169
2020-08-22