Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD / POTTSKÅP, sengustaviansk stil, mahogny med mässingsdetaljer, låda, dörrpar, 1900-tal, höjd 78,5, 47,5 x 35,5 cm
Bruksslitage
781172
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här