1143 - Sängbord / pottskåp

1143 - Sängbord / pottskåp
1143 - Sängbord / pottskåp
1143 - Sängbord / pottskåp
1143 - Sängbord / pottskåp
1143 - Sängbord / pottskåp
1143 - Sängbord / pottskåp

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGBORD / POTTSKÅP, sengustaviansk stil, mahogny med mässingsdetaljer, låda, dörrpar, 1900-tal, höjd 78,5, 47,5 x 35,5 cm

Bruksslitage

781172

2020-08-22