Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982): vas, Gustavsberg studio, lergods, signerad med Gustavsbergs Studiohand samt fajansmålare Alf Jarnerstads märke, märkt f.135, höjd ca 21 cm
Något krackelerad
781178
2020-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här