Stig Lindberg vas Gustavsberg

Stig Lindberg  vas Gustavsberg
Stig Lindberg  vas Gustavsberg
Stig Lindberg  vas Gustavsberg
Stig Lindberg  vas Gustavsberg
Stig Lindberg  vas Gustavsberg
Stig Lindberg  vas Gustavsberg
Stig Lindberg  vas Gustavsberg
Stig Lindberg  vas Gustavsberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): vas, Gustavsberg studio, lergods, signerad med Gustavsbergs Studiohand samt fajansmålare Alf Jarnerstads märke, märkt f.135, höjd ca 21 cm

Något krackelerad

781178

2020-06-09