1147 - Korgar

1147 - Korgar
1147 - Korgar
1147 - Korgar
1147 - Korgar
1147 - Korgar
1147 - Korgar

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

KORGAR, 7 st, olika, mindre modeller, rotting, pil, halm, snöre, plast, skinn,1900-tal

Bruksspår, smärre skador

781195

2020-08-22