Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VATTENKANNOR, 5 st, flintgods och förnicklad mässing, tidigt 1900-tal, höjder ca 24 cm
Bruksspår, krackeleringar, viss missfärgning, någon metalldel saknas
781200
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här