1148 - Vattenkannor tidigt 1900-tal

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VATTENKANNOR, 5 st, flintgods och förnicklad mässing, tidigt 1900-tal, höjder ca 24 cm

Bruksspår, krackeleringar, viss missfärgning, någon metalldel saknas

781200

2020-08-22