Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HELEN WHITFIELD (1800-tal), kvinna med luta, signerad samt daterad "H Whitfield 1886", olja på duk, ca 54x43 cm
krackeleringar, smärre färgbortfall
781201
2020-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här