Helen Whitfield oljemålning

Helen Whitfield oljemålning
Helen Whitfield oljemålning
Helen Whitfield oljemålning
Helen Whitfield oljemålning
Helen Whitfield oljemålning
Helen Whitfield oljemålning
Helen Whitfield oljemålning
Helen Whitfield oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELEN WHITFIELD (1800-tal), kvinna med luta, signerad samt daterad "H Whitfield 1886", olja på duk, ca 54x43 cm

krackeleringar, smärre färgbortfall

781201

2020-06-13