1149 - Vattenkannor i metall

1149 - Vattenkannor i metall
1149 - Vattenkannor i metall
1149 - Vattenkannor i metall
1149 - Vattenkannor i metall

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

800 SEK

VATTENKANNOR, 5 st, mässing, koppar, zinkplåt, 1900-tal, höjder upp till ca 30 cm

Bruksslitage, någon buckla

781203

2020-08-22