Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
800 SEK
VATTENKANNOR, 5 st, mässing, koppar, zinkplåt, 1900-tal, höjder upp till ca 30 cm
Bruksslitage, någon buckla
781203
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här