1150 - Fågelbur, fågel och bord

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

800 SEK

FÅGELBUR, järntråd, 1800-/1900-tal, innehållande uppstoppad undulat, höjd ca 56 cm, på bord, bambu och bast, höjd 64, 47 x 31 cm

Korrosion, bruksslitage

781210

2020-08-22