Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
800 SEK
FÅGELBUR, järntråd, 1800-/1900-tal, innehållande uppstoppad undulat, höjd ca 56 cm, på bord, bambu och bast, höjd 64, 47 x 31 cm
Korrosion, bruksslitage
781210
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här