Trädgårdsurnor

Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, stenmassa, 1900-tal, diameter 30 cm, höjd 26,5 cm.

Slitage.

781211

2020-06-14