Peter Dahl litografi Stockholm

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019), Fredhäll - Spårvagnen, signerade, provtryck/samt numrerad 14/320, bladmått ca 37x52 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling samt
Ingår i tema-auktionen Stockholm - Mina drömmars stad

Läs mer

Oramade, hörnskador

781215

2020-06-14