Peter Dahl litografi Stockholm
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019), Fredhäll - Spårvagnen, signerade, provtryck/samt numrerad 14/320, bladmått ca 37x52 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling samt
Ingår i tema-auktionen Stockholm - Mina drömmars stad
Läs mer
Oramade, hörnskador
781215
2020-06-14