Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

H J BARKER (1800-tal), figur vid sjö, monogramsignerad JHB samt daterad 1876, olja på duk, ca 36x53 cm

ej examinerad ur ram

781216

2020-06-13