Munspel

Munspel
Munspel
Munspel
Munspel
Munspel
Munspel
Munspel
Munspel
Munspel
Munspel

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUNSPEL, 1900-talets mitt, 8 st, bestående av 1 Hohner "Comet", 1 Hohner "Echo Elite", 6 Hohner "Piccolo" samt 1 Hohner smyckesmunspel

Bruksslitage

781228

2020-06-13