1771 - Blomkrukor tidigt 1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMKRUKOR med fat, 12 st, flintgods, mönster i relief, tidigt 1900-tal, höjder upp till 18
cm

Varierande skick, slitage, sprickor, krackeleringar, faten passar mer eller mindre

781229

2020-08-23