1152 - Vägglampa

1152 - Vägglampa
1152 - Vägglampa
1152 - Vägglampa
1152 - Vägglampa

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPA, stomme i mässing, 2 runda kupor i opakt glas, 1900-tal, höjd ca 38 cm

Proveniens
Helsingborgs gamla Stadsteater

Ursprungligen för fotogen

781239

2020-08-22