Klubbat för:
5 400 SEK
2 000 SEK
VÄGGLAMPA, stomme i mässing, 2 runda kupor i opakt glas, 1900-tal, höjd ca 38 cm
Proveniens
Helsingborgs gamla Stadsteater
Ursprungligen för fotogen
781239
2020-08-22