Bali Fristedt oljemålning

Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning
Bali Fristedt oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BALI FRISTEDT, "Babylon drömmar II", signerad och daterad Bali Fristedt, olja på duk, 96x66 cm

781240

2020-06-09