Bokhylla med skåpdel
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1940-tal, björk, låg modell med skåpdel i mitten, två hyllplan på vardera sida, två utragbara lådor i sargen, höjd ca 82, 145 x 28 cm
Bruks- samt åldersrelaterat slitage, skåpdel låst nyckel saknas
781248
2020-06-13