Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, hus i landskap, signerad C ES, samt daterad 70, olja på duk, ca 75x100 cm

781259

2020-06-09