Torsten Renqvist
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (12) Djur, monogramsignerade, pt, träsnitt, variernade mått
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
Oramade
781262
2020-06-14