Torsten Renqvist

Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (12) Djur, monogramsignerade, pt, träsnitt, variernade mått

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

Oramade

781262

2020-06-14