1153 - Orientmatta Tibet ca 142 x 80 cm

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Tibet, figural, 1900-tal, ca 142 x 80 cm

Visst slitage

781266

2020-08-22