Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN WALDENSTRÖM (1926-1986) "Mot havet", olja på duk, signerad J W, ca 38x66 cm
Proveniens: Utställd på Liljevalchs sommarsalong 1959
781270
2020-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här