Johan Waldenström oljemålning

Johan Waldenström oljemålning
Johan Waldenström oljemålning
Johan Waldenström oljemålning
Johan Waldenström oljemålning
Johan Waldenström oljemålning
Johan Waldenström oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN WALDENSTRÖM (1926-1986) "Mot havet", olja på duk, signerad J W, ca 38x66 cm

Proveniens: Utställd på Liljevalchs sommarsalong 1959

781270

2020-06-13