Bänk soffa furu 1900-talets mitt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÄNK/ SOFFA, oljad furu, 1940/50-tabredd 170, djup 45, höjd 48, sitthöjd 42 cml

Smärre slitage

781277

2020-06-13