Robert Emanuel Fredriksson gicleetryck

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT EMANUEL FREDRIKSSON (född 1968): "Emauels Baertling", signerad samt numrerad 6/100, gicleetryck, papperet med präglad stämpel, ca 42x33 cm

781291

2020-06-13