Slaglåsgevär Fenton London

Slaglåsgevär Fenton London
Slaglåsgevär Fenton London
Slaglåsgevär Fenton London
Slaglåsgevär Fenton London
Slaglåsgevär Fenton London
Slaglåsgevär Fenton London
Slaglåsgevär Fenton London
Slaglåsgevär Fenton London

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, Richard Fenton (1792-1815), London, total längd ca 119 cm

Kolv med skador och lagningar

781292

2020-06-09