Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, fåtöl, "Pedro", för Puunveisto Oy - Träsnideri Ab, 1950-tal, bredd 71cm, höjd 75 cm.
Åldersrelaterat slitage. Senare klädsel
781307
2020-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här