Cajsa Holmstrand

Cajsa Holmstrand
Cajsa Holmstrand
Cajsa Holmstrand
Cajsa Holmstrand
Cajsa Holmstrand
Cajsa Holmstrand

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Komposition mot grönt, signerad och numrerad 14/320, daterad, färgserigrafi, bladmått ca 53x38 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

Oramad

781320

2020-06-14