Cajsa Holmstrand
Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Komposition mot grönt, signerad och numrerad 14/320, daterad, färgserigrafi, bladmått ca 53x38 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
Oramad
781320
2020-06-14