Axel Olson litografi

Axel Olson litografi
Axel Olson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): figurkomposition, signerad Axel Olson, numrerd 74/260, färglitografi, 41x60 cm

781335

2020-06-09