1103 - Golvlampa

1103 - Golvlampa
1103 - Golvlampa
1103 - Golvlampa
1103 - Golvlampa
1103 - Golvlampa
1103 - Golvlampa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

GOLVLAMPA, skuret bronserat trä, textilskärm med rottingdetaljer, troligen Italien, 1900-tal, höjd inkl skärm ca 148 cm

Slitage, SAV garanterar ej funktionen

781337

2020-08-22