1104 - Stolar i kolonialstil

1104 - Stolar i kolonialstil
1104 - Stolar i kolonialstil
1104 - Stolar i kolonialstil
1104 - Stolar i kolonialstil
1104 - Stolar i kolonialstil
1104 - Stolar i kolonialstil
1104 - Stolar i kolonialstil
1104 - Stolar i kolonialstil
1104 - Stolar i kolonialstil
1104 - Stolar i kolonialstil

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, kolonialstil, rundad rygg, bambu, förnicklad mässing, 1 stol med flätat originalsits, 1 stol med renoverad, stoppad, textilklädd sits, 1900-talets första hälft, höjd ca 84, sitthöjd 45 respektive 53 cm

Bruksslitage

781346

2020-08-22