Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
OBJEKT, 5 delar, i kolonialstil, bambu, 3 blompiedestaler i olika höjder, 1 brasskärm med bemålat skinn, 1 ställning för fågelbur
Bruksslitage, skador, senare "bur"
781350
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här