1105 - Objekt i kolonialstil

1105 - Objekt i kolonialstil
1105 - Objekt i kolonialstil
1105 - Objekt i kolonialstil
1105 - Objekt i kolonialstil
1105 - Objekt i kolonialstil
1105 - Objekt i kolonialstil
1105 - Objekt i kolonialstil
1105 - Objekt i kolonialstil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

OBJEKT, 5 delar, i kolonialstil, bambu, 3 blompiedestaler i olika höjder, 1 brasskärm med bemålat skinn, 1 ställning för fågelbur

Bruksslitage, skador, senare "bur"

781350

2020-08-22