Skåp Korea
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, Korea, 1800-tal, tvådelat, med 4 lådor, beslag i metall, 2 nycklar finns, höjd ca 131 samt 85x41 cm
Proveniens: Bengt Nyréns samlingar därefter nuvarande ägarens familj
Bruks och åldersrelaterat slitage
781355
2020-06-10