Skåp Korea

Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea
Skåp Korea

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, Korea, 1800-tal, tvådelat, med 4 lådor, beslag i metall, 2 nycklar finns, höjd ca 131 samt 85x41 cm

Proveniens: Bengt Nyréns samlingar därefter nuvarande ägarens familj

Bruks och åldersrelaterat slitage

781355

2020-06-10