Golfprojektet

Golfprojektet
Golfprojektet
Golfprojektet
Golfprojektet
Golfprojektet
Golfprojektet
Golfprojektet
Golfprojektet
Golfprojektet
Golfprojektet
Golfprojektet
Golfprojektet

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): "Det manipulerade landskapet" - Golfprojekt med nio hål och ett klubbhus, (10 st), mapp innehållandes en komplett svit med färglitografier, signerade Bengt Böckman, numrerade 22/199, 1987-88, bildmått ca 70x50 cm vardera

781374

2020-06-09