Jordi Arkö
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JORDI ARKÖ (född 1951): (46) Figurkompositioner, signerade Jordi Arkö, grafiska blad, varierande mått,
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
Oramade
781378
2020-06-14