929 - Köksredskap bl a av porslin

Såld för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

KÖKSREDSKAP, ca 40 delar, slevar etc i porslin med dekor i underglasyrblått och trähandtag samt samling degsporrar i olika material och utföranden, 1800-1900-tal

Varierande slitage

781434

2020-08-22