Klubbat för:
950 SEK
800 SEK
KÖKSREDSKAP, ca 40 delar, slevar etc i porslin med dekor i underglasyrblått och trähandtag samt samling degsporrar i olika material och utföranden, 1800-1900-tal
Varierande slitage
781434
2020-08-22